Startuje Budżet Obywatelski - 2014

Strefa Aktywności Tarnowian17 października 2013 ogłoszono wyniki głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego - 2014 r. Na terenie "Mościc" powstanie "Strefa Aktywności Tarnowian" na działce bezpośrednio za Mościckim Centrum Sztuki.

W ramach projektu mają powstać: linowy plac zabaw (część I), strefa aktywności seniora (cz. II), Kącika Małego Dziecka (cz. III) i ścieżki do jazdy na rolkach/chodnik do spacerów (cz. IV). Strefa ma powstać w otoczeniu Hali Sportowej "Jaskółka", Domu Sportu, Mościckiego i Mościckiego Centrum Sztuki. Będzie doskonałym miejscem do wypoczynku i rekreacji dla wielopokoleniowych rodzin.

Wszystkim mieszkańcom Tarnowa, za poparcie naszego projektu i głosowanie, Projektodawczynie i Zarząd Rady Osiedla "Mościce", składają serdeczne podziękowania.


Budżet Obywatelski 2014 dla Mościc

Od 1 do 7 października, głosowaliśmy za wykorzystaniem funduszy z Budżetu Obywatelskiego na rok 2014. Rada Osiedla na wniosek P.P. Iwony Snopkowskiej i Boguchwały Zych, będzie wspierać projekt p.t.: "Strefa Aktywności Tarnowian", która będzie zlokalizowana za CSM. Zadanie to uzyskało aprobatę Radnych RM i UM.

"Zróbmy coś dla Mościc - głosujmy.

Kod do głosowania: "12"

góra strony