Konkurs „Jak dobrze znasz Mościce”


Konkurs - baner

Zakończył się zorganizowany przez Radę Osiedla Nr 8 "Mościce" konkurs sprawdzający znajomość naszej Dzielnicy. Oto laureaci:

I miejsce: Zuzanna Nalezińska z Mościc
II miejsce: Małgorzata Szczerba z Tarnowa

Zwycięzcy zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną (e-mail).

Czy potrafisz rozpoznać fragment Mościc, który przedstawia powyższe zdjęcie? Jeśli tak, jak najszybciej wyślij odpowiedź e-mailem na konkursmoscice@wp.pl (wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i miejscowością). Wygrywa osoba, która prześle prawidłowe odpowiedzi na największą ilość zagadek. W przypadku równej ilości prawidłowych odpowiedzi, decydować będzie szybkość przesłania e-maila na naszą skrzynkę pocztową.

I nagrodą jest pendrive o pojemności 8 GB

Nasz konkurs trwa od 4 Lutego 2013 od godz. 17.00 do 15 kwietnia 2013 roku. Do odgadnięcia jest dziesięć zagadek. Kolejne opublikujemy na naszej stronie: www.moscice-osiedle.org.pl co tydzień w poniedziałek o godz. 17.00 (czyli zagadka nr 2 ukarze się na naszej stronie 11 lutego 2013 o godz. 17.00.) Prawidłowe odpowiedzi można nadsyłać na adres e-mail: konkursmoscice@wp.pl od 4 lutego br godz. 17.00. Wygrywa osoba, która odpowie prawidłowo na jak największą ilość zagadek i najczęściej jako pierwsza zostanie zarejestrowana w naszej skrzynce pocztowej. Nazwiska zwycięzców kolejnych etapów (zagadek) ogłaszamy w następnym tygodniu wraz z kolejną zagadką. Ogłoszenie finałowych wyników konkursu i nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone 15 kwietnia o godz. 17.00.

 

REGULAMIN KONKURSU

góra strony